reklama/txt

Photopass dla wszystkich


Razem z Marcinem Bąkiewiczem – jako Music Foto Kolektiv, organizatorzy konkursów na Koncertową Fotografię Roku i mam cień nadziei – jako w miarę aktywni fotografowie koncertowi – zostaliśmy zaproszeni do udziału w panelu dyskusyjnym podczas najbliższego Miesiąca Fotografii w Krakowie. Czyli takie „MFK na MFK” – zabawna zbieżność akronimów. To, że krakowski Miesiąc Fotografii to jedna z najważniejszych imprez foto w tej części Europy to mówić zainteresowanym nie trzeba. To że Jacek Poremba (ach te zdjęcia Anity Lipnickiej) czy Rafał Masłow mają dar od Boga, też przypominać nie trzeba.

Jak ktoś nie widział zdjęć Jasona Evansa, to niech sprawdzi – wybitnym specjalistą od koncertów może nie jest, ale w studio realizuje fajne rzeczy. A kto widział film „Beats Of Freedom” Leszka Gnoińskiego i Wojtka Słoty (też spotkamy się w Krakau) to wie, kim jest Chris Salewicz.


Tak o spotkaniu w oficjalnym komunikacie pisze organizator:

Podczas Miesiąca Fotografii w Krakowie bogaty program wystaw uzupełnią wydarzenia muzyczne. Po solidnej dawce fotograficznych przeżyć zapraszamy na drugą dawkę adrenaliny lub chilloutu – tym razem muzyczną.

Związki muzyki i fotografii będą głównym tematem rozmowy towarzyszącej niedzielnemu śniadaniu w Restauracji Barka. Tytułowy „Photo pass” – karta wstępu do klubu dla tych wybrańców, którzy na koncertach stoją między sceną a barierkami, czy też zgoda zespołu na sesję zdjęciową, dla fotografa zawsze oznacza możliwość zbliżenia się do muzyki bliżej niż inni. Czym był magiczny „photo pass” dla Jasona Evansa, Vinki Petersen, Wojciecha Słoty, Rafała Masłowa, Jacka Poremby, Artura Rawicza i Marcina Bąkiewicza dowiemy się 9 maja o godz.10:00.

Rozmowę prowadzi Karolina Sulej („Exclusiv”) oraz Chris Salewicz.

Spotkanie odbędzie się 9 maja 2010 w Krakowie. Więcej na stronach Miesiąca Fotografii.
Jednym słowem – czad!

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s