koncert

Delain miłe dla… oka


Okej, może jestem starym, przewrażliwionym dziadem. Jak słyszę o „muzyce gothic” to kojarzy mi się wszystko co wpada w sieć rozpiętą między The Sisters Of Mercy, Bauhaus, Fields Of The Nephilim i nawet Joy Division (serio, serio – ale pamiętajcie, że ja wszystko nazywam rockiem i mam z głowy to całe szufladkowanie). Ja słyszę te wszystkie współczesne popłuczyny po gotyku jak Whitin Temtation to nie mogę oprzeć się wrażeniu skrajnej wtórności i „prawdziwości” równej tej prezentowanej przez ortodoksyjnych punków ubierających się punkową odzież z H&M made by China.

Jednak wspomniane Whitin Temtation i formacja Delain Martijna Westerholta (ex TW) mają pewne zalety. Nie dość, że fajnie się je fotografuje (ach te synchroniczne podskoki całego zespołu), to bezsprzecznie dysponują najładniejszymi wokalistkami na scenie (przepraszam ortodoksów) rockowej. Zatem na poniższych zdjęciach (ostatni wtorek w Stodole) w roli głównej Charlotte Wessels!

Pokaz slajdów wymaga JavaScript.

Kiedyś w TV był taki program jak Wzrockowa Lista Przebojów. Głębokie lata osiemdziesiąte. Marek Niedźwiecki zaraz po „One” Metalliki zapowiada „Boys, boys, boys” Sabriny i prosi fanów metalu, by nie odchodzi od telewizorów, a jedynie wyłączyli fonię… bo będzie na co popatrzeć. W przypadku fotografii takich apeli nie trzeba stosować.

Reklamy

1 komentarz do “Delain miłe dla… oka

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s