reklama

Gigantyczna wystawa fotografii koncertowych na Przystanku Woodstock


Taki oto news poszedł dziś w świat…

Music Foto Kolektiv i Eventim.pl zapraszają na wystawę fotografii koncertowych na Przystanku Woodstock. – To największa wystawa zdjęć w Polsce, a może i w Europie – śmieją się tworzący MFK Artur Rawicz i Marcin Bąkiewicz. „A to dlatego, że zdjęcia prezentowane będą na wielkim supernowoczesnym telebimie, o wymiarach 8 metrów na 3 metry”. Ekran będzie się mieścić na stoisku firmy Eventim.pl, która jest współorganizatorem wystawy.

– To dla nas bardzo prestiżowa sprawa – dodają fotografowie. „Po pierwsze – skala przedsięwzięcia: wielki telebim, na którym zdjęcia na pewno będą się fajnie prezentować. Po drugie, miejsce: największy w Europie festiwal muzyczny. Cieszymy się też z tego, że nad całością czuwa ekipa z Eventimu, co gwarantuje profesjonalny przebieg wystawy! Wybraliśmy w sumie kilkaset zdjęć, pokazujących najciekawsze wydarzenia koncertowe w Polsce od roku 2009. Pokażemy nasze fotografie zarówno z koncertów klubowych, jak i z największych stadionowych sztuk i oczywiście letnich festiwali. To oznacza, że obok siebie pojawią się zdjęcia na przykład Searching For Calm, Biff oraz Iron Maiden, Metalliki, czy AC/DC. Nie zabraknie też zdjęć wielu gwiazd tegorocznej edycji Przystanku Woodstock”

Wystawa ruszy pierwszego dnia festiwalu, telebim mieścić się będzie nad stoiskiem Eventim.pl, obok sceny głównej Przystanku Woodstock.

****

Tyle oficjalnej propagandy. Poniżej ułamek zdjęć, jakie będzie można zobaczyć w wielkim formacie na Woodstocku.

Te, i pół tysiąca innych zdjęć „ze stajni” Music Foto Kolektiv do zobaczenia na Przystanku Woodstock. Dobrej zabawy!

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s