reklama

Program Muzyczny


Nie pozostaje mi nic innego jak zrobić przedruk z CGM.pl:

Nowy program muzyczny nazywać się będzie po prostu „Program Muzyczny”. Jego bezkompromisowym scenariuszem nie była zainteresowana żadna z telewizji, więc autorzy z radością przyjęli zaproszenie Waltera Chełstowskiego (reżysera, współorganizatora WOŚP, pomysłodawcę i szefa kultowego programu „Lista, lista, 30 ton” z którego wyrósł portal CGM.pl, twórcę legendarnych festiwali w Jarocinie).

Program Muzyczny gościć będzie „na antenie” internetowego kanału http://www.ustream.tv/channel/chelstowski na którym od kilku miesięcy można uczestniczyć w nadawanych na żywo programach prowadzonych przez Chełstowskiego. Program Muzyczny będzie emitowany 100% na żywo. Będzie go można oglądać równolegle na portalu CGM.pl.

Pierwszy odcinek już 28 marca, w środę o 20.30. Tematami wiodącymi w tym odcinku będą: promocja muzyki oraz tzw. „mocne debiuty”. W Programie Muzycznym pojawiać się będą goście – i to wokół nich budowana będzie cała audycja. W pierwszym odcinku, traktowanym przez autorów „ćwiczebnie” gościa nie będzie, ale już w drugim, którego tematem będzie „niezależność” pojawi się np.: Kodym z Apteki.

Program Muzyczny z założenia nie ma żadnych ograniczeń, nawet czasowych – poza jednym: ma być szczerze i o muzyce. Twórcy Programu Muzycznego chcą udowodnić, iż można w mediach o muzyce rozmawiać zupełnie swobodnie, jak kumple przy wódce, bez tego całego telewizyjnego ugrzecznienia i zastanawiania się, czy tak wypada czy nie? Czy można coś puścić na antenie i czy ktoś się obrazi. Jednocześnie autorzy odrzucają wszelkie tanie skandalizowanie, „fajerwerki i puszczanie różowych bąków” – cytat z jednego z prowadzących.

Kto dokładnie stoi za Programem Muzycznym i czego się po nim spodziewać? Wszystko wyjaśni się w dziś o 20.30. Zapraszamy.

Więcej o Programie Muzycznym tutaj:https://www.facebook.com/ProgramMuzyczny

Reklamy

1 komentarz do “Program Muzyczny

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s