koncert

Anti Tank Nun


Zapowiadałem zdjęcia nowego projektu Titusa…. a że dziś przyszła oficjalna informacja nt premiery płyty, to okazja jest podwójna. Informację (bo drobnej korekcie) cytuję w całości, a po przeczytaniu zapraszam do „paczenia”.

***

28 maja do sklepów trafi debiutancki krążek zespołu Anti Tank Nun! Projekt Titusa z Acid Drinkers i 14-letniego gitarzysty Iggy’ego Gwadery zaowocuje płytą o tytule „Hang’em High”. Krążek z pewnością wstrząśnie polskim światem muzycznym! Znamy już okładkę , która mocno nawiązuje do zawartości tego wydawnictwa: przedstawia ona tarotowego wisielca na metalowym krążku.

Jeżeli chodzi o okładkę, to była sprawa zespołowa. – mówi Titus – Okładka ewoluowała, jest cala metalowa, więc nawiązuje do płyty mocno. Jest to cholernie dobry hardrockowy album! Po latach grania, 14 – stu albumach z Acid Drinkers, płytach solowych i gościnnych udziałach w różnych projektach spodziewam się tego, że jak sobie włączę tę płytę w domu to będę jej słuchał wielokrotnie. Anti Tank to zespół, wydajemy debiutancką płytę i mamy apetyt na więcej!

Igor zwany Iggym – czternastoletni gitarzysta, który ma za sobą występy u boku zawodowych gitarzystów, to jak mówi Titus: „fenomen, któremu nie można pozwolić zgasnąć„! W skład grupy wchodzą także muzycy Adam Bielczuk i Bogumił Krakowski. Na płycie najdzie się 11 utworów, które nagrane zostały w JETSTUDIO w Koronowie. Będzie mocno, ciężko, żywiołowo, ale jednocześnie z melodyjnymi riffami.

Usłyszymy Titusa – jakiego jeszcze nie znamy! Muzyk miał szerokie pole do popisu jeśli chodzi o wokale, natomiast Iggy świetnie spisał się w gitarowych partiach solowych, które mają unikalny styl! Jaki? Juz wkrótce bedzie można się przekonać na żywo, ponieważ w planach są już pierwsze koncerty.

Bardzo dobrze dogaduję się z Titusem i dużo się nauczyłem podczas prób – zapenia Iggy – Cały zespół miał wkład w tę płytę, razem aranżowaliśmy utwory i razem nad nimi pracowaliśmy. Ta płyta ma własny styl, wszystkie utwory mają wspólny mianownik. Nigdy nie słyszałem czegoś takiego i to chyba w tej płycie jest najlepsze. Jeżeli chodzi o koncerty to wcale się nie stresuję, wręcz nie mogę się ich już doczekać!

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s