reklama

Program Muzyczny – Peja w pilocie


Trzeba gdzieś zarabiać, by fotografować ;) Zatem jeśli macie chwilkę to zapraszam do obejrzenia pilotażowego odcinka „Programu Muzycznego” którego wraz ze Zbyszkiem Zeglerem jestem współgospodarzem. Poniżej oficjalna informacja prasowa. Polecam. Polecajcie, lajkujcie. Dziękuję. Tu LINK. A fotki z Buldoga jutro. Słowo.

program 600

Chcieliśmy by tytuł „Program Muzyczny” mówił prawie wszystko o jego treści – mówią jego twórcy. – Zasadniczą częścią programu jest szczera i swobodna rozmowa prowadzących z gościem. Gospodarzami programu są Zbigniew Zegler, szef redakcji muzycznej Programu I Polskiego Radia i Artur Rawicz znany z „1 NA 1” – niekończącego się cyklu rozmów z muzykami w CGM.pl. Odmienne zainteresowania muzyczne, rozbieżne gusta i często różne oceny płyt które wpadają im w ręce nie przeszkadzają obu panom w zwykłym kumplowaniu się, wspólnych wyprawach na festiwale czy koncerty i są paliwem nieustannych sporów muzycznych, które będziemy starać przenieść przed kamery.

Bohaterem „zerowego” odcinka Programu Muzycznego jest Peja. Pierwszoligowy raper, jeszcze kilka lat temu postrzegany przez mainstreamowe media jako „wcielenie zła”, dziś poważny wydawca, mąż, niebawem ojciec… „Po nagraniu pilotażowego odcinka byłem kompletnie zaskoczony. Właściwie nie znałem Peji i nie sądziłem, że to taki poukładany człowiek. Zaimponował mi. – opowiada Zegler. – Zaś Rawicz zrobił mi niezłego psikusa. Sądziłem, że skoro zna się z Ryszardem i przeprowadził z nim ileś tam długich i szczerych wywiadów, to on pociągnie i tą rozmowę. A on wypuścił mnie przodem!

Nowy Program Muzyczny z założenia ma być przeciwwagą dla cyklu „1 NA 1”, realizowanego w retro-formule znanej z początków telewizji – jeden kadr, jedna kamera i jeden mikrofon oraz dziennikarz i jego gość w swobodnej, pozbawionej jakiegokolwiek montażu rozmowie. Tu mamy profesjonalne studio, scenografię, kamery, całą realizację… I dwóch prowadzących. Producenci programu zapowiadają też, że goście zapraszani do kolejnych odcinków to poważne postacie na krajowym rynku muzycznym.

Pierwszy odcinek Programu Muzycznego z zespołem Kim Nowak w roli głównej, dokładnie za tydzień, w piątek 7 grudnia, w cgm.pl i ipla.tv

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s