making of

21. finał WOŚP – studio TVP


Chciałem wybrać jedno zdjęcie do kategorii „one shot”, ale mi się nie udało. Publikuję zatem dziewięć, które moim zdaniem opowiadają pewną historię.

1

2

3

4

5

29

30

34

36

Reklamy

4 komentarze do “21. finał WOŚP – studio TVP

  1. Widziałem Ciebie w telewizorze w trakcie transmisji ze studia w TVP2. Nieźle musiałeś się przepychać przz tłum, żeby mieć dobre ujęcia. PS: Twojemu aparatowi się nie przyglądałem, ale czy nadal fotografujesz lustrzankami PENTAX?

      • No to jako przedstawiciel Nikoniarzy mogę tylko pogratulować wyboru :) A tak poważnie: gdy wiedziałem już, że będę kupował lustrzankę to nie planowałem aparatu konkretnej marki. Zerkałem i w stronę lustrzanek OLYMPUS, PENTAX, Canon.Biorąc pod uwagę moje fundusze, ile mogę wydać na sprzęt oraz parametry sprzętu, jaki za te pieniądze mogę kupić, a także wygodę użytkowania (menu, funkcje) metodą eliminacji wybrałem w końcu konkretny model lustrzanki Nikona. I jestem zadowolony z wyboru, bo spełnia moje wymagania z naddatkiem (bo ma też funkcje, z których nie korzystałem, ale któe kiedyś mogą mi się przydać; nie przeszkadzają, ale są przydatne).

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s