koncert

Flapjack w Czwórce


Flapjack to trudny do sfotografowania przeciwnik. A trudność jest jedna – Guzik. Bardzo ekspresyjny na scenie i mocno przeżywający w teksty. Zazwyczaj z zaciśniętymi oczyma i twarzą zasłoniętą gardą z mikrofonem, lub skulony, jakby brał udział w nierównej bójce. Albo… przemieszczający się z trudny to przewidzenia sposób. W przypadku małej, ciasnej sceny, dodatkowa trudność to statywy które zawsze coś musza zasłonić. Reszta chłopaków zaś fotogeniczna ;) Obiektyw lubi Jankiela, Ślimaka (wiadomo, boczek) i Mihau’a.

A wrażenia z koncertu? Bardzo, bardzo fajnie. Rzadko mam okazję usłyszeć nowy Flapjack na żywo i stwierdzam, że przez ten chyba rok, odkąd widziałem ich ostatni raz dość mocno ograli się ze sobą.

ps: Mihau – pamiętam o biletach dla Ciebie. Mam dwa. Do końca tygodnia będę wiedział co z kolejnymi. Popieprzyłem Twój numer, zapisując go, jak to czytasz, złap mnie pls w czwartek/piątek.

flapjack-1

flapjack-2

flapjack-3

flapjack-4

flapjack-5

flapjack-6 flapjack-7 flapjack-8 flapjack-9 flapjack-10 flapjack-11 flapjack-12 flapjack-13 flapjack-14 flapjack-15 flapjack-16 flapjack-17 flapjack-18 flapjack-19 flapjack-20 flapjack-21 flapjack-22 flapjack-23 flapjack-24 flapjack-25 flapjack-26 flapjack-27 flapjack-28 flapjack-29 flapjack-30 flapjack-31 flapjack-32

6 komentarzy do “Flapjack w Czwórce

  1. może naiwnie ale spytam, wiele już koncertów z PR4 tu widziałem… czy tam jest jakaś widownia? czy to tylko jest emitowane/rejestrowane czy jest publiczność która to na żywo odbiera?

    • Koncerty zazwyczaj są rejestrowane (nagrania są w środku nocy) i emitowane później – wyjątkiem są koncerty w soboty o 18, te czasem idą na żywo. Publika to kilka/kilkanaście osób zaproszonych przez zespół, czasem są to „wejściówki” rozdane fanom, różnie jest. Raz np. Kim Nowak grało w ogóle bez publiki i byłem jedynym widzem – kompletnie kosmiczne wrażenie :D

  2. Hi just wanted to give you a brief heads up and let you know a few of the pictures aren’t
    loading correctly. I’m not sure why but I think its a linking issue.
    I’ve tried it in two different browsers and both show the same results.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s