koncert/reklama

(Prawie) The Beatles


Trochę z przymrużeniem oka, ale zazwyczaj fajnie. Nie podobała mi się tylko podróbka ABBY. A wszystkie wcielenia The Australian Pink Floyd Show (widziałem ze trzy lub cztery razy), czy jak trzy lata temu The Magic of The Beatles bawiły minie bardzo. Bo to kwestia pewnej umowy jest. Bawimy się w koncert – w tym przypadku The Beatles – oni udają Bitelsów, my udajemy, że jesteśmy na prawdziwym koncercie. A że wszystko dookoła jest prawdziwe: światła, scena, przody, backline, bilety, fałsze, oklaski, marynary… to trzeba być prawdziwym zrzędą, żeby się nie bawić ;)

14 lutego 2013 w Sali Kongresowej wystąpi kolejny zespół grający The Beatles – tym razem The Bootleg Beatles. Poniżej fragment oficjalnej informacji prasowej:

Chociaż w tym roku przypada już 50. rocznica wydania pierwszych dwóch płyt The Beatles „Please Please Me” oraz „With The Beatles”, ich muzyka nie straciła aktualności, a rzesze fanów legendarnego zespołu wciąż rosną. Obydwa krążki błyskawicznie znalazły się na pierwszym miejscu list najlepiej sprzedających się płyt rozpoczynając na świecie zjawisko beatlemanii, które nadal trwa. Każdy z nas potrafi zanucić choć jeden z utworów: „Yesterday”, „All You Need Is Love”, ”Let It Be”, czy „Yellow Submarine”. Te oraz dziesiątki innych piosenek mimo upływu lat nie straciły nic ze swojej przebojowości i są chętnie słuchane przez kolejne pokolenia, wciąż porywają swoją melodyjnością i niezmiennie gwarantują udaną zabawę. Wiele współczesnych zespołów na całym świecie inspiruje się twórczością legendarnego zespołu.

The Beatles są powszechnie lubiani i cenieni, dlatego koncert The Bootleg Beatles wszędzie, gdzie się pojawia, odnosi niebywały sukces. Idealne wykonanie utworów, wielka dbałość o detale sprawiają, że jest to najbardziej autentyczne show prezentujące dorobek The Beatles. Potwierdzają to międzynarodowi krytycy i znawcy twórczości zespołu.

Koncerty The Bootleg Beatles są entuzjastycznie przyjmowane przez publiczność na całym świecie. Zespół, który pojawi się w Walentynki 2013 w Polsce wszędzie zdobywa znakomite recenzje i słowa uznania krytyków. Grupa zagrała do tej pory ponad 4 tysiące koncertów za każdym razem wzbudzając zachwyt słuchaczy. The Bootleg Beatles występowali między innymi na Glastonbury Festival, w Royal Albert Hall czy na Wembley.

W Polsce zespół zagra po raz pierwszy. Warto się śpieszyć z kupnem biletów – w roku 2010 w Sali Kongresowej wystąpiła grupa The Magic of The Beatles, na której show bilety zostały wyprzedane na długo przed terminem. The Bootleg Beatles uchodzi za najlepszy band wykonujący utwory słynnej czwórki z Liverpoolu, dlatego też zainteresowanie będzie jeszcze większe. Koncert będzie muzyczną gratką nie tylko dla tych, którzy kochają twórczość The Beatles, lecz dla wszystkich zakochanych pragnących spędzić walentynkowy wieczór w rytmach największych przebojów.

A tak było trzy lata temu na The Magic of The Beatles – zdjęcia mają udawać starsze, niż są ;)

beatles-01 beatles-02 beatles-03 beatles-04 beatles-05 beatles-06 beatles-07 beatles-08 beatles-09 beatles-10 beatles-11

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s