making of

The Trash – „Na Niby” – na planie klipu


Są zespoły, które z różnych powodów same o promocję zabiegać nie muszą. Ale jak przyjrzeć się showbiznesowi z bliska, to może okazać się, że stawianie znaku równości między popularnością a sukcesem to błąd. Pewnie łatwiej mówić o sukcesie finansowym niż artystycznym. W przypadku tego drugiego często znane nazwisko bywa kulą u nogi.

W The Trash poza Radkiem Majdanem (o czym już pewnie wszyscy wiedzą) grają jeszcze (w nawiasach macierzyste formacje lub współpraca): Piotrek Konca (Ira, Steczkowska, Markowska, Magda Femme, Sylwia Wiśniewska), Sebastian Piekarek (Markowska, Doda, Kasia Kowalska, Ira, Wojtek Pilichowski, Daab), Marcin Kleiber (Kowalska, Orbita Wiru) i Radek Owczarz (Edyta Bartosiewicz, Pilichowski, Połomski).

Formacja rusza na podbój kategorii „pop-rock”, w której dla mnie są największe, bo najcięższe do przełknięcia tabletki i dlatego rzadko udaje mi się je przyjąć ;) Tak wyglądały zdjęcia do pierwszego klipu, utworu „Na Niby”.

TheTrash_klip-01 TheTrash_klip-02 TheTrash_klip-03 TheTrash_klip-04 TheTrash_klip-05 TheTrash_klip-06 TheTrash_klip-07 TheTrash_klip-08 TheTrash_klip-09 TheTrash_klip-10 TheTrash_klip-11 TheTrash_klip-12 TheTrash_klip-13 TheTrash_klip-14 TheTrash_klip-15 TheTrash_klip-16 TheTrash_klip-17

1 komentarz do “The Trash – „Na Niby” – na planie klipu

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s