koncert

Frank Morey and His Band


Frank gra w Polsce którąś tam z kolei trasę koncertową i fanom bluesa przedstawiać go jakoś specjalnie nie trzeba. Nie znałem gościa i cieszę się, że go odkryłem. W marcu Morey wyświetli się u nas jeszcze w kilkunastu mniejszych i większych  miastach więc jak ktoś będzie miał okazję, to niech skorzysta. Frank Morey and His Band to mocny, czasem korzenny blues zagrany surowo, stylowo i swobodnie. Gość ponoć rzadko gra covery, tym większe zaskoczenie gdy słyszy się kiedy wykonując numery Boba Dylana brzmi jak młody Tom Waits.

„His Band” to perkusista Scott Pittman (gość z innego równoległego świata) oraz Matt Murphy na kontrabasie (lewitacja, trans, groove).  A całe trio brzmi jak co najmniej sekstet (Frank gra na gitarze, a jak nie śpiewa to zasuwa na harmonice ustnej).

FrankMorey-01 FrankMorey-02 FrankMorey-03 FrankMorey-04 FrankMorey-05 FrankMorey-06 FrankMorey-07 FrankMorey-08FrankMorey-09 FrankMorey-17 FrankMorey-16 FrankMorey-15 FrankMorey-14 FrankMorey-13 FrankMorey-12 FrankMorey-11

Reklamy

1 komentarz do “Frank Morey and His Band

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s