festiwal/koncert

Motorhead na Ursynaliach 2013


Tak się jakoś złożyło, że wcześniej z różnych powodów nie dane mi było fotografować Motorhead. Albo wydawało mi się, że nie ma sensu jechać, bo festiwal na którym mieli grać się nie odbędzie; albo musiałem być gdzieś indziej, kiedy grali w pobliżu. Tym razem grali pod samym nosem, choć bez obaw się nie obyło.

Przygody związane z fotografowaniem Lemmy’iego trwały zresztą do samego końca… W fosie skandaliczny wręcz tłok (chłopcy ze smartfonami w wyciągniętych rąsiach, podekscytowane dziewczęta z małpkami w wyciągniętych rąsiach, itd…), który uniemożliwiał nie tylko zajęcie jakiejś lepszej pozycji do upatrzonego kadru, ale i torpedował jakiekolwiek próby przemieszczania się. A to przemieszczanie to kluczowe się okazało, bo po mniej więcej 1,25 utworu wylecieliśmy wszyscy solidarnie z fosy… Fotografowanie agencyjni, koncertowi, chłopcy ze smartfonami i dziewczęta z małpkami. W polskim internecie powinno być przynajmniej z 50 relacji z tego wydarzenia. Nie ma? Ciekawe dlaczego?

5 motohead-01 5 motohead-02 5 motohead-03 5 motohead-04 5 motohead-05 5 motohead-06 5 motohead-07 5 motohead-08 5 motohead-09 5 motohead-10 5 motohead-11 5 motohead-12 5 motohead-13 5 motohead-14 5 motohead-15 5 motohead-16 5 motohead-17

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s