reklama

Zdjęcia koncertowe na Targach CJG


GW_CJG_23112013_str5 skosW sobotę (30.11) i niedzielę (1.12) wraz z kolegami z MFK wystawiać będziemy zdjęcia koncertowe. Fajne, duże wydruki canvas, 100×70. W sobotę o 17.00 wernisaż, będzie winko i takie tam… Zapraszamy! Poniżej oficjalne info.

Od pierwszej edycji Europejskiej Edycji Targów Muzycznych „Co Jest Grane” prezentujemy zdjęcia koncertowe z najważniejszych wydarzeń z ostatnich 12 miesięcy. Fotografowie zrzeszeni w Music Foto Kolektiv (MFK) na co dzień pracują dla największych mediów i portali muzycznych w kraju, obecni są na największych festiwalach w Polsce, fotografują w najważniejszych klubach. Utrwalają (nie tylko) koncerty światowych gwiazd i rodzimych debiutantów.

W tym roku publiczność będzie mogła zobaczyć prace powstałe między ostatnią, a aktualną edycją targów CJG. Zaprezentowane zostaną zdjęcia przywiezione z Jarocin Festiwal, Audioriver, Orange Warsaw Festival, Ostróda Reggae Festival, Free Form Festival czy Cieszanów Rock Festival oraz z najciekawszych klubowych koncertów. Będą zdjęcia dokumentujące występy największych światowych gwiazd oraz krajowych artystów. Mecenasem wystawy są e-Bilet.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s