koncert

Backstreet Boys w Warszawie


Nigdy nie skumam fenomenu tzw. koncertów popowych. Z muzyką ma to niewiele wspólnego, traktować je należy jako zapowiedź nowej konkurencji olimpijskiej jaką jest taniec synchroniczny (skro już jest pływanie synchroniczne, to droga jest krótka). Zdarza się jednak, że taki pokaz gwiazd popu jest dobrze przygotowany, zazwyczaj bogato oświetlony a management, zwłaszcza ten z przedrostkiem „tour” bardzo przyjazny i życzliwy o ile respektuje się proste zasady współpracy. Tak było tym razem.

Na pierwszą falę popularności Backstreet’ów byłem już za stary, a po 20 latach ze zdumieniem obserwowałem histerię przed drugą wizytą boysbandu w Polsce. Bilety rozeszły się na pniu. Torwar wypełniły (nie tylko dziewczęta) w okolicach trzydziestki i młodsze. Świetnie się już bawiły przy piosenkach z taśmy puszczany dla umilenia przydługawego oczekiwania na wejście gwiazd na scenę. A ten poprzedziła zabawna sytuacja… scena dla pięciu Piotrusiów Panów po występie supportu musiała zostać dokładnie wyczyszczona. Ku rozbawieniu tłumu, scena przez minut kilka należała więc do pięciu dziewcząt raźnie obsługujących mopy i ściery. Sądziłem, że to lekko upokarzający przejaw gwiazdorzenia, ale nie… widziałem w necie komentarz – „myłabym” :)

Backstreet Boys-01 Backstreet Boys-02 Backstreet Boys-03 Backstreet Boys-04 Backstreet Boys-05 Backstreet Boys-06 Backstreet Boys-07 Backstreet Boys-08 Backstreet Boys-09 Backstreet Boys-10 Backstreet Boys-11 Backstreet Boys-12 Backstreet Boys-13 Backstreet Boys-14 Backstreet Boys-15 Backstreet Boys-16 Backstreet Boys-17 Backstreet Boys-18 Backstreet Boys-19 Backstreet Boys-20 Backstreet Boys-21 Backstreet Boys-22 Backstreet Boys-23 Backstreet Boys-24 Backstreet Boys-25 Backstreet Boys-26 Backstreet Boys-27 Backstreet Boys-28 Backstreet Boys-29 Backstreet Boys-30 Backstreet Boys-31 Backstreet Boys-32 Backstreet Boys-33 Backstreet Boys-34 Backstreet Boys-35
Dla porządku, w roli supportu zaprezentowała się formacja The Exschange, która zasadniczo wzięła na siebie zadanie biegania po scenie i naśladowania znanych popowych klasyków.

Backstreet Boys-36 Backstreet Boys-37 Backstreet Boys-38

1 komentarz do “Backstreet Boys w Warszawie

  1. What’s Going down i’m new to this, I stumbled upon this I have discovered It positively useful
    and it has aided me out loads. I am hoping to contribute &
    help different customers like its aided me. Great job.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s