koncert

Depeche Mode w Łodzi


Są takie zespoły jak Marillion, New Model Army, Editors czy Archive, które w Polsce cieszą się szczególnym statusem. Kiedyś głównym powodem takiej popularności była słabość do nich niektórych radiowców, dziś przyczyny są już chyba bardziej złożone. Ze specjalnych względów fanów i wyznawców znad Wisły cieszą się też panowie z Depeche Mode. Mogą w ramach tej samej trasy pojawić się u nas po raptem po kilku miesiącach i z tą samą sztuką wyprzedać Atlas Arenę. Bang!

Zupełnie inną kwestią jest to, że Depesze dają świetne koncerty. Koniec kropka. Kto nie widział i tak pewnie nie zrozumie. A kto był będzie długo rozkminiał, czy zjawiskowe aranże klasyków z „Music For The Masses” grane przy okazji aktualnej trasy to większe perełki niż bluesowo-rockowa wersja „Personal Jessus”, i tak dalej… i tak w nieskończoność… Jeszcze inna sprawa, to dźwięk na Stadionie Narodowym. W porównaniu z nim, to co oferuje Atlas Arena to filharmonia.

Zresztą nie tylko dźwięk przemawia na korzyść Atlas Areny (która wczoraj zamieniła się w piekarnik), na plus można odnotować to, na co może niewielu fanów zwraca uwagę – scena. Ciut mniejsza niż ta, którą postawiono na Narodowym sprzyjała interakcji między muzykami. Byli bliżej siebie, łatwiej było ich sfotografować „razem”.

DebecheMode-01 DebecheMode-02 DebecheMode-03 DebecheMode-04 DebecheMode-05 DebecheMode-06 DebecheMode-07 DebecheMode-08 DebecheMode-09 DebecheMode-10 DebecheMode-11 DebecheMode-12 DebecheMode-13 DebecheMode-14 DebecheMode-15 DebecheMode-16 DebecheMode-17 DebecheMode-18 DebecheMode-19 DebecheMode-20 DebecheMode-21 DebecheMode-22 DebecheMode-23 DebecheMode-24 DebecheMode-25 DebecheMode-26 DebecheMode-27 DebecheMode-28 DebecheMode-29 DebecheMode-30 DebecheMode-31 DebecheMode-32 DebecheMode-33 DebecheMode-34 DebecheMode-35

2 komentarze do “Depeche Mode w Łodzi

  1. Nie wspomniał Pan jak pracowało się na koncercie – gdzie stali fotografowie i jak długo było dane robić państwu zdjęcia. Nie ukrywam, że bardzo mnie to ciekawi i pod każdym nowym artykułem szukam takiej informacji.

    Świetne zdjęcia! Mogę tylko pogratulować i zazdrościć umiejętności. :)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s